виробництво

виробництво

Весь асортимент напоїв Групи Компаній «Нові Продукти» виробляється на сучасному заводі у Жашкові – невеликому містечку на межі Київської та Черкаської областей. Підприємство, здатне виробляти напої, що відповідають найсуворішим світовим стандартам якості, побудоване у Жашкові не випадково. На вибір саме цього міста вплинули декілька істотних факторів. По-перше, місто знаходиться на території Центральної України. Таке розташування є оптимальним з точки зору логістики. По-друге, Жашків знаходиться в екологічно чистій місцевості, де можливе видобування підземних вод найвищої якості. По-третє, Жашків, як і уся Черкаська область, - це регіон із позитивною динамікою економічного розвитку. Час засвідчив, що розташування основних потужностей Компанії у Жашкові виявилось стратегічно правильним рішенням.

Встановлене в цехах жашківського заводу сучасне обладнання дозволяє виробляти найширший асортимент упаковки та напоїв, які відповідають усім світовим стандартам якості.

На заводі функціонують швидкісні лінії розливу напоїв, що дозволяє оптимізувати роботу підприємства. Завод у Жашкові здатен не тільки задовольнити сьогоднішній попит на продукцію Компанії, але і збільшити об’єм виробництва за необхідності у майбутньому.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній сертифікованій лабораторії. Вся продукція, яка зійшла з конвеєра заводу у Жашкові відповідає міжнародному сертифікату якості ISO 9001:22000.

Висока якість продукції Компанії залежить від води, яку використовують для виробництва напоїв. Оскільки у питаннях якості не може бути компромісів, для виробництва напоїв Компанія використовує лише артезіанську воду з оптимальним мінеральним складом. На завод вода подається з дев’яти свердловин, які повністю забезпечують потреби підприємства у сировині. Найвища якість артезіанської води, яка видобувається в Жашкові, стала поштовхом для запуску лінії розливу питної води «Природне Джерело»тм.

Об’єм продукції, яку випускає жашківський завод, постійно збільшується. В свою чергу, популярність і стабільно зростаючий попит на напої Групи компаній «Нові Продукти» зумовлені неперевершеною якістю продукції, асортиментом, який регулярно збільшується, агресивним маркетингом та грамотною дистрибуцією.