ГК «Нові Продукти» проводить тендер на закупівлю кеги (нова або б/ в)

Тендер дійсний до:  18:00, 18.05.2018

Матеріал - нержавіюча сталь

Тип - EURO

Об'єм - 50 л

Фітинг - М (combi)

Кількість - 500 шт

Специфікація для кеги, що була у використанні: кега із нержавіючої сталі, що була у використанні протягом 3-20 років, поверхня неполірована. Бочка має бути вимита з середини. Поверхня бочки має бути чистою, допускаються залишки старої фарби на поверхні або логотипи попередніх власників. На поверхні можуть бути подряпини, вм'ятини: на ребрах жорсткості - до 5 +/- 10% мм; на колбі - до 10 +/- 10% мм. Максимальний розмір деформації бічних стінок не повинен перевищувати в діаметрі 5 см і в глибину 1 см, при цьому не повинна бути порушена герметичність кеги. Бочка повинна бути герметична і витримувати декларований виробником тиск. Горловина бочки може бути замінена, але не перекошена, в тому числі не має бути порушене горизонтальне розміщення фітингу. Зварні шви суцільні, без дефектів. Не повинно бути тріщин або значних деформацій корпусу, які призводять до порушення стійкості кеги.

У комерційній пропозиції необхідно вказати:

1. Ціну за 1 шт. без ПДВ;

2. Транспортну партію;

3. Термін підготовки замовлення;

4. Умови поставки згідно з INCOTERMS 2010 року;

5. Умови оплати.

Комерційну пропозицію та копію документа, що підтверджує державну реєстрацію компанії, відправляти на електронну адресу: tender5@newproducts.ua.

Дата закінчення тендера: 18.05.2018 р.

При відправленні комерційної пропозиції на електронну тендерну скриньку заборонено ставити в копію листа менеджера, що проводить закупівлю.

Зворотній зв'язок

;